Beauty

Bílé zoubky.

24. ledna 2011 v 20:38 | Mišul_Ka ♥
http://funkyfuns.blog.cz/
Toť otázka, každá z nás chce aby její usměv působil zdravě a taky zdraví byl.
Na internetu,blogu či tak . Všude radí ..

>> Kypřící prášek , Ti zuby tak vybělí že se budeš divit ! << NE !

Určitě se všichni divíte proč ne. Jednoduchá odpověď.

Kypřící prášek, je vlastně takoví "cukr" . A co dělá cukr ? Ničí sklovinu ! Stejně tak jako Kypřicí prášek. A ještě ke všemu když si budeš kypřícím práškem zuby čistit , tak Ti tak zeslábne sklovina.Že už pak budeš opravdu cejtit, studený , teplí . A budeš si jen stěžovat.!

No a teďka jak na ty bílé zoubky ! :)
Odbornící, říkají že nejlepší na zdraví usměv jsou tyto pasty : Fluor , Odol

Postup jak si zoubky správně čistit :
  1. Před čistěním, si ústa pořádně vypláchni,nejlépe 2x zbavíš se zub. plaku
  2. Teďka si kartáček umyj, a nanes pastu ve velikosti hrášku .
  3. Nanesly jsme si na kartáček pastu, a začíná hlavní část. Zuby čisti KROUŽIVÍMI pohyby ! Žádný nahoru a dolu,nejsi Komeník, a nevyčištuješ komín , ale své zoubky ! Takhle dělej tak 3minuty .
  4. Teďka si vypláchni ústa, nejlépe 2x :))
  5. Tedka si kartáčkem,kde máš ještě pastu, "podrbej" jazyk. :)) Nejlépe 3x 
  6. Vypláchni.
  7. Umyj vše co si používala, kartáček.Kelímek .. 
  8. a je to ! :))
RADA -> 
Pokud chceš mít opravdu,krásné zoubky a rychle. Tak zoubky po čištění, přijeď dentální nití. A po té ještě vypláchni ústní vodou. Po které Ti bude krásně vonět z úst. ! :))

Celé čistění zubů ( i s radou ) ti zabere 7minut. No není to užasné ?
Je pravda, že efekt se nedostaví HNED ! ale až tk po 14dnech, začneš cítít ,určité změny . 

Držím palce, a přeji zdraví Usměv. 

Vaše Mišel.

Uváděj jen se zdrojem,stačí napsat je to z blogu: http://funkyfuns.blog.cz/

Nic víc po Tobě nechci,je to fuška napsat. A tobě by se to tak nelíbilo,kdybych přišla na tvuj blog.A  něco z něj čorkla :] tak to prosím respektuj .

Jak si správně nalíčit řasy ? .

23. ledna 2011 v 10:53 | Mišul_Ka ♥
http://funkyfuns.blog.cz/


Každou holku,zajímá jak na krásné řasy. Málo kdo to ví a tak to sem dám. Sama se tak líčím,a tenkrát to psali v Bravíčku . A docela mi to pomohlo :]

http://funkyfuns.blog.cz/

1. Vždycky začínej líčením spodních řas, tahej od kořínků ke konečkům.

2. Na horní řasy nanášej řasenku nejlépe z obouch stran první začni horníma ,a pak nalič spodní stranu řas..

3. Máš -li pocit že potřebuješ ještě jednu vrstvu řasenky,tak honem honem,než Ti řasenka na řasách zaschne !

4. Slepili se Ti řasy ? V pohodě ,lehce to vyřešíme. Vem si párátko (pokud nemáš párátko,tak něco hubeného ) , a protáhni ho na místech kde se Ti řasenka slepila. Už je to OK ? no super.!

Rady → Při líčení řas,se vždycky koukej do zrcátka směrem dolů, řasy se Ti budou 100x lépe líčit,než kdyby jsi se koukala na horu. Řasenku , nanášej jen na čisté a odlíčené řasy,proč ? Protože jinak snižuješ trvanlivost nalíčení. Při líčení se vyhni tzv. Pumpování,uzávěru se štetečkem proč ? Natlačíš tam vzduch ! 

Uváděj jen se zdrojem,stačí napsat je to z blogu: http://funkyfuns.blog.cz/

Nic víc po Tobě nechci,je to fuška napsat. A tobě by se to tak nelíbilo,kdybych přišla na tvuj blog.A  něco z něj čorkla :] tak to prosím respektuj .

http://funkyfuns.blog.cz/

Beauty → líčení pro všechny

12. prosince 2010 v 9:40 | Mišul_Ka ♥

Tady máte článek,pro každýho :D nemáte ho číst celí,ale jen ten který sedí na Vás,si blond?tk na co budeš číst brunet?:D♥

1. ODSTÍN PLETI

VELMI SVĚTLÁ, PORCELÁNOVÁ PLEŤ - Určitě se vyhni příliš výrazným, zářivým, pastelovým barvám, které by v kombinaci s tvou velmi světlou pletí působily příliš tvrdě a nepřirozeně. Světlé odstíny se naopak ztratí a oči díky nim nijak nevyniknou. Vol tmavší, tlumené barvy - kapučínově hnědou (hnědá se šedým nádechem), teple fialovou či zelenou.
Tip: Vhodné je kombinování více barev. Bude ti slušet kouřové líčení, kdy na víčko naneseš svoji oblíbenou světlou barvičkou a víčko orámuješ tahy směrem k vnějšímu víčku. Oční stíny pak pro jemnější efekt můžeš lehce prsty rozetřít do ztracena. Tak své oči dokonale zvýrazníš!
PLEŤ S RŮŽOVÝM NÁDECHEM - Tvojí volbou by měly být jemné odstíny růžové, fialové, světle hnědé a šedostříbrné barvičky. S nimi budeš vypadat vždy přirozeně a svěže. Vyhýbat by ses měla teplým odstínům oranžové, bronzové a zlaté a také příliš tmavých barev, které by tvůj pohled udělaly příliš tvrdým a přísným.
Tip: Orámuj si oči zářivou tužkou! Nádherně vypadá kombinace tlumených pastelových barviček se stříbrnou!
SNĚDŠÍ PLEŤ - Neboj se experimentovat! Na tvé pleti nádherně vyniknou i ty nejsvětlejší odstíny a oči díky nim skutečně zazáří. Na párty se neboj nalíčit ani některou ze zářivějších barev, ale určitě se vyhni tmavým chladným odstínům, působila bys příliš uměle.
Tip: Určitě vyzkoušet oční stíny v supermoderních metalických odstínech zlaté a bronzové. Budeš královnou večera!

Beauty → Kouřové líčení očí!

12. prosince 2010 v 9:33 | Mišul_Ka ♥
Málo kdo ví,jak na takéta kouřové líčení.Někdo se koukne do kouře,a nemá na očích nic.A nebo si tohle někdo přečte a ví jak na to !:D♥
KROK 1 >> Orámování horního víčka
Nejprve proveď sjednocení pleti svým oblíbeným make-upem nebo korektorem, celou tvář pak jemně popraš sypkým pudrem. Nyní můžeš začít s výrobou dokonalého kouřového líčení očí.
1.-2. Měkkou kajalovou tužkou v černé barvě udělej nad linií horních řas tlustější linku. Neboj se ji udělat skutečně výraznou a nemusí být ani dokonale pravidelná, jelikož ji v následujícím kroku rozmažeš.
3. Za pomoci vatové tyčinky nebo malého štětce linku lehce rozmaž, aby nepůsobila tak ostře.
4.-5. Drobným štětcem naber trochu nejtmavšího (v našem případě černého) sypkého stínu, klepni jím přes hranu ruky (přebytečný stín se tak ze štětce vytřepe a neudělá ti šmouhy kolem očí - stále je třeba myslet na čistou práci) a poklepávej jím přes linii černé linky - tím se sfixuje a zvýrazní.
 
 

Reklama